Zamknij [X]
Nazwa kasyna ComeOn

Bonus powitalny: 200PLN na start!

ComeOn podwoi Twój pierwszy depozyt, abyś mógł czerpać podwójną radość z ogromu gier hazardowych znajdujących się w ofercie tego kasyna. Zarejestruj się już teraz i ciesz się bonusem startowym w wysokości 200PLN!

Zarejestruj się w ComeOn
Nazwa kasyna Bet-at-home

Bonus powitalny: 400PLN

Zarejestruj się poprzez poniżej podany link, dokonaj pierwszej wpłaty i wymień kwotę na żetony. Otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty. Przykładowo wpłacając 400PLN, będziesz miał na koncie 800PLN

Zarejestruj się w kasynie Bet-at-home!
Nazwa kasyna Kasyno EuroGrand

Bonus powitalny: do 1000€

Bonus dla nowych graczy przyznawany jest dla pierwszego depozytu - im więcej pieniędzy wpłacisz tym większy będzie Twój bonus (maksymalnie €1000). Obracaj swoimi pieniędzmi i zwiększaj kwotę bonusu.

Zarejestruj się w kasynie EuroGrand


Do gry w brydża potrzebne są cztery osoby, które dzieli się na dwie pary oraz talia 52 kart. Wygrywa ta para graczy której uda się osiągnąć większą ilość lew. Prekursorem brydża jest gra wist, która powstała w szesnastym wieku w Anglii. Autorem pierwszej książki o tej grze był Edmond Hoile w 1742 roku. Pierwszy międzynarodowy turniej wista odbył się w 1857 roku.

Założono nawet Amerykańską Ligę Wista w 1881 roku. Wtedy też w Rosji powstał brydż właśnie. W 1960 roku miała miejsce pierwsza brydżowa olimpiada. W trakcie rozgrywki niemożliwa jest bezpośrednia komunikacja ze swoim partnerem. Jedynie za pomocą ustalonych odzywek i sygnałów wistowych można się z sobą porozumiewać. Brydż może być i towarzyski i sportowy. Turnieje brydżowe można podzielić na – turniej par, turniej teamów, mecz brydżowy, turniej indywidualny i turniej teamowo parowy.
Międzynarodowe prawo brydżowe reguluje wszelkie zasady. Nasz kraj może pochwalić się tym, że od lat siedemdziesiątych jesteśmy w światowej czołówce.

Zobacz także

  • Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy jakie emocje może dać nam poker online
    W dodatku, wiele osób decyduje się na wzięcie udziału w tej grze, ponieważ jest ona wyjątkowo dobrym sposobem na zapewnienie sobie niesamowitych wrażeń. Poker w ...
  • Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Internetowe Kasyna Online
    Strona przeznaczona dla Polaków w krajach, w których hazard online jest dozwolony